معرفی مجموعه مهندسی کامپیوتر رایانت

مجموعه مهندسی کامپیوتر رایانت توليد كننده نرم افزارهاي تحت ويندوز و وب در ايران مي باشدكه باهدف سهولت درانجام كارهاي حرفه اي با نرم افزارهاي كاربردي ساده و توانمند ، مطابق با استانداردهاي مربوطه و قابل رقابت در بازارهاي داخلي در سال 1392 در شهرستان دلفان تأسيس و اولین نسخه نرم افزار مدیریت مطب و کلینک خود را در همان سال به بازار عرضه نمود که ابتدا در یزد مطرح و سپس در سطح کشور توسعه داد .
اين مجموعه از سال 1394 با بكارگيري امكانات بالقوه، دانش فني روز، تجارب و خلاقيت كارشناسان و بهره مندي از كاركنان متعهد ، همراه با استفاده از ابزارهاي به روز و مطلوب و اجراي سيستم هاي مديريتي ، نسبت به بازنویسی و ارتقاء نرم افزار مدیریت خود اقدام نموده و از ابتدای سال 1395 به بازار عرضه نمايد .
همچنين اين مجموعه از سال 1396 در جهت توسعه بازار و بروزرساني ابزار خود، وارد بازار ابزار تحت وب برای استفاده كاربران بر روی اینترنت شده است.که این ابزار ها و وب سایت مبتنی بر اخرین معماری و تکنولوژی روز می باشند.

اين مجموعه با محصولاتي از قبيل :

  • سیستم یکپارچه مدیریت مطب و کلینیک پلاسما (Plasma)
  • نرم افزار مدیریت چاپ نویسه پرداز
  • نرم افزار پشتیبانی اسکرام (ویژه شرکت های تولید نرم افزار)

همچنين اين مجموعه توانسته است با ارائه خدمات پشتيباني بموقع از نرم افزارها و سخت افزارهاي مربوطه ، مشاوره هاي تخصصي در زمينه هاي حسابداري و مالي ، تعميرو نگهداري شبكه هاي كامپيوتري و ... رضايت خاطر مشتريان خود را جلب نمايد.
این مجموعه با توجه به دارا بودن تیم فنی با تجربه ویندوز و وب، آماده دریافت پیشنهادهای خاص جهت تولید نرم افزارهای سفارشي براي مشتریان محترم می باشد .